Polski Instruktor Kitesurfingu

| Kitesurfing, London, School, Spot Guide

W dzisiejszym poście chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę o sobie. My – Infinity Sport Kitesurfing School czyli Sylwia, Paweł i nasz syn Jeremiasz pochodzimy z Polski. Przyjechaliśmy do Uk w 2006 roku a nasza miłość do kitesurfingu urodziła się w okresie największego znużenia angielskim życiem. (praca- dom-praca-dom ,czasem silownia i impreza).

 

 

Po kitesurfingowych wakacjach w RPA nie mieliśmy już żadnych wątpliowości, że kiteboarding jest naszą pasją i na pewno odmieni nasze życie.

Po powrocie z RPA oboje ukończylśimy kurs instruktora kitesurfingu BKSA. Paweł zaczął wkrótce szkolić co wiązało się z koniecznością pogodzenia życia w Londynie z życiem nad morzem.  Przez dwa lata mieszkaliśmy przez cztery dni w domu a trzy dni w vanie.

Po pewnym czasie okazało się, że życie w mieście nie jest juz dla nas i przeprowadziliśmy się do Greatstone On Sea.

Trzy lata później otworzyliśmy własną szkołę kitesurfingu.

Nasza szkoła, nasz dom, drzwi zawsze są dla każdego otwarte. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, sprawność fizyczną, posadę, czy lokalizację.

Kitesurfing jest dla każdego! To ty decydujesz jaki poziom wtajemniczenia  sprawia Ci najwięcej radości!

Jesteśmy w Greatstone On Sea, w hrabstwie Kent w południowo wschodniej Anglii. Znajdujemy się tylko 1 godzinę i 30 minut autem od Londynu.

Można tu dojechać też pociągiem, a nawet rowerem.

    Hi Infinity Sport!

    My name is i want to know more about you can reach me on .

    Return to top